Forum nauczycieli

Forum nauczycieli i nie tylko.
Obecny czas: 20 Sty 2019, 10:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szukam ciekawych projektów łazienek
PostWysłany: 29 Paź 2013, 13:46 
Początkujący
Początkujący

szukam stron z ciekawymi aranżacjami łazienek. Wkrótce planuję remont w mieszkaniu, w tym będzie generalny remont łazienki. Wiem, że to inwestycja na długie lata, dlatego chciałbym to wykonać solidnie. Szukam przede wszystkim nowoczesnych płytek ceramicznych i wanny. Jeśli znacie jakieś strony z takimi aranżacjami to podsyłajcie linka :) Tutaj znalazłem kilka przykładowych łazienek z zastosowaniem płytek Paradyż - http://www.paradyz.com/wspolpraca/pokaz ... e-projekty - jest kilka bardzo fajnych projektów. Ale chętnie porównam z innymi. Piszcie co wam się podoba w kwestiach aranżacji łazienki.

Temat postu: Re: Szukam ciekawych projektów łazienek
PostWysłany: 03 Lut 2017, 15:44 
Młodszy polekcjowicz
Młodszy polekcjowicz

Też będę na tym etapie, ale dopiero w kwietniu. Teraz pieczołowicie przygotowuję się do
prac wewnątrz mojej altany na działce. Na jesień została zamknięta w stanie surowym. Teraz ściany sobie przez zimę oddychają...
Szukam, a właściwie mam już fajny beton beton gorzów podobny właściwościami do tego jaki jest na stronie producenta betonu
http://www.cemex.pl/deco-stone.aspx tylko zastanawiam się jak będą kształtować się ceny na wiosnę. Teraz chyba jest dobry moment aby kupić materiał, póki ludzie jeszcze nie ruszyli z wiosennymi budowami...

Temat postu: Re: Szukam ciekawych projektów łazienek
PostWysłany: 28 Lis 2018, 18:02 
Młodszy polekcjowicz
Młodszy polekcjowicz

Właśnie mam w planach przeprowadzenie kapitalnego remontu mojej łazienki i planuję tym razem skorzystać z usług firmy http://www.mababud.com.pl/?page=oferta . Widziałam, że zajmują się oni układaniem płytek, malowaniem ścian, montażem sufitów i wieloma innymi aspektami. Wydają się profesjonalni, dlatego postawiłam właśnie na nich.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość